Navigation Menu

Fillerina - kuracja przeciwzmarszczkowa wypełniająca całą twarz

Dziś przychodzę do Was z innowacyjnym produktem, którego efekty są zachwycające wedle krążących opinii kobiet, które je stosowały. Chętnie wprowadzę Was w świat, w który ja zostałam wprowadzona poprzez produkty marki Fillerina. Jest to pierwsza dermokosmetyczna kuracja wypełniająca zmarszczki do użytku domowego. Zapewnie domyślacie się, że podeszłam do otrzymanej paczki z dużą dozą ostrożności i na pierwszy rzut oka widząc tak profesjonalne produkty miałam pewne obawy. Jednak opis producenta i zagraniczne opinie wzbudzały we mnie coraz większą chęć na wypróbowanie kosmetyków na samej sobie, bo czym byłaby recenzja, gdybym nie wykonała testu na własnej skórze? Po prostu byłaby bezużyteczna dla Was.

#filerinaPoland


Czym jest w takim razie kuracja Fillerina?

Całość przychodzi do nas w pięknym, białym pudełeczku, które doskonale zabezpiecza całą zawartość. To bardzo istotny krok producenta w stronę swoich klientów. Każda kuracja dostępna jest w trzech różnych stężeniach, co pozwala dobrać nam najbardziej optymalną i skuteczną wersję dla siebie. Ja otrzymałam kurację GRADE 1 czyli stopień 1 dla wieku 20+. Zadaniem produktów jest poprawa stanu skóry, wygładzenie zmarszczek na twarzy i zwiększenie objętości kości policzkowych oraz ust. Co najważniejsze - wszystko to dzieje się bez zabiegów czy operacji plastycznych, a formuła kosmetyku zawiera 6 różnych molekuł kwasu hialuronowego o różnej masie cząsteczkowej, co gwarantuje dotarcie do całego przekroju skóry . Brzmi ciekawie prawda?
Co zawiera opakowanie?

Po otwarciu pudełeczka naszym oczom ukaże się :
- 14 dawek (po 2 ml każda) żelu wypełniającego
- 14 dawek (po 2 ml każda) filmu odżywczego
- 2 precyzyjne aplikatory
Jak działają produkty Fillerina?

Podobnie jak przy zabiegach z medycyny estetycznej podczas mikroiniekcji, celem preparatów Fillerina jest uwolnienie  dużej ilości kwasu hialuronowego do głębokich warstw skóry. Kwas hialuronowy wiążąc wodę wypełnia najwidoczniejsze i najgłębsze zmarszczki poprawiając jednocześnie mikrorzeźbę naszej twarzy, a przy okazji również zwiększa objętość konturu policzków i ust.Dla kogo została stworzona kuracja?

Kuracja Fillerina została stworzona w trzech stężeniach:
- Grade 1 20+ to pierwszy stopień, który ma za zadanie poradzić sobie z młodą skórą i spowodowanymi wiekiem zmarszczkami mimicznymi o umiarkowanych nasileniu
- Grade 2 35+ to drugi stopień, który korzystnie wpływa na widoczne zmarszczki spowodowane wiekiem oraz zmarszczki mimiczne
- Grade 55+ to trzeci stopień, którego rolą jest wypełnienie głębokich zmarszczek spowodowanych wiekiem oraz zmarszczki mimiczne

Ogólnie każda kuracja doskonale wpływa na lifting owalu twarzy, zwiększenie objętości ust i kości policzkowych, poprawienie konturu brody, wypełnienie fałd nosowo wargowych oraz zmniejszenie zmarszczek szyi, okołooczodołowych,  czołowych oraz gładzizny czoła.Jak stosować kurację Fillerina?

Sam proces jest prosty, jednak należy poświęcić kilka chwil na aplikację, aby efekty były jak najlepsze. Kurację można stosować rano lub wieczorem przez 14 dni, należy pamiętać by przed zabiegiem oczyścić skórę oraz wypić 2 pełne szklanki wody. W pierwszym etapie należy nałożyć żel odżywczy oznaczony nr 1 (przeźroczysta buteleczka) za pomocą bardzo precyzyjnego aplikatora, który UWAGA nie jest igłą, ale dzięki jego innowacyjnemu kształtowi preparat trafia bezpośrednio na zmarszczkę. Aplikatorem nakładamy bardzo dokładnie preparat na wybrane zagłębienia i odczekujemy 10 minut, podczas których najlepiej położyć się na wznak i zrelaksować, by żel mógł się dobrze wchłonąć, a następnie wklepujemy nadmiar kosmetyku. Co ważne - nie należy na tym etapie wmasowywać produktu, który pozostał. Następnie nakładamy film odżywczy z buteleczki nr 2 (kolor biały) i ten preparat już wmasowujemy w skórę twarzy.Jak produkty marki Fillerina sprawdziły się u mnie?

Każda z Was zapewne czeka właśnie na to podsumowanie, dlatego by nie przedłużać odpowiadam - kuracja DZIAŁA! I to w sposób zaskakujący! Efekty są w moim przypadku bardzo widoczne, wszelkie zmarszczki mimiczne, które były u mnie spowodowane wiekiem i pewnie nienajlepszą pielęgnacją stały się w zasadzie niewidoczne. Pomimo swojego młodego wieku, czuje się jeszcze młodsza, a wiele osób z mojego otoczenia to zauważa, co jest dla mnie największym sukcesem. Z całego serca polecam Wam te produkty, pomimo że kuracja Fillerina nie należy do najtańszych to uwierzcie, że dużo więcej pieniędzy w ciągu roku przeznaczamy na kremy przeciwzmarszczkowe, które są takie tylko z nazwy. Jednym słowem, jest to doskonała alternatywa dla zabiegów liftingujących, które na ten moment nadal napawają mnie strachem przed igłą i efektem końcowym. Tutaj w 14 dni dostajemy coś zdecydowanie więcej niż krem czy serum przeciwzmarszczkowe, gdyż jest to profesjonalna kuracja wypełniająca zmarszczki, widocznie podnosząca kontur twarzy, zwiększająca objętości kości policzkowych oraz podnosząca je. Wszystko to sprawia, że wyglądamy młodziej i piękniej. Produkty Fillerina są zdecydowanie warte swojej ceny, a tak szybki efekt sprawia, że nie mają sobie równych na rynku kosmetycznym!Gdzie można zakupić kurację Filerina?

Z tego powodu, że jest to bardzo profesjonalna kuracja, możemy dostać ją jedynie w aptekach stacjonarnych oraz internetowych, ale to świadczy tylko i wyłącznie o najlepszej jakościZapraszam Was do obserwowania mojego Instagramu, gdzie na bieżąco pokazuję siebie i będziecie mogły tam zobaczyć naocznie jakie efekty u mnie przyniosły produkty Fillerina!
0 komentarze:

Dziękuję za komentarz ♥

Zaobserwuj mnie! @ Aure0lia